Головні новини

legeni

Уточнення: нові деталі стану забезпеченості ліками від туберкульозу на Черкащині

У квітні ми випустили статтю на основі аналітичного звіту «Аналіз забезпеченості лікарськими засобами хворих на туберкульоз в Україні за 2014-2016 роки». Наразі з’явилися нові деталі та уточнення до оприлюдненого матеріалу. 

В інтернет виданнях: «Провінція», «Дзвін», «Прочерк», «Про головне», «Вичерпно», «Діловий регіон» та «Рідний край» опублікований матеріал, який містить неточності та наголошено на тому, що профільна установа Черкаської області не надала всієї необхідної інформації.

Запит на інформацію щодо статистичних показників захворюваності у Черкаській області на департамент ми не відправляли, а всю іншу необхідну інформацію щодо протитуберкульозних препаратів спеціалістам надали вчасно та в повному обсязі.

faktychna-medykamentozna-zabezpechenist-cherkaskoyi-oblasti

Також в оновленій інформації представлені розрахунки фактичної забезпеченості ліками від туберкульозу, які проведено за розробленою ІАА методикою з якою можна ознайомитися в аналітичному звіті «Аналіз забезпеченості лікарськими засобами хворих на туберкульоз в Україні за 2014-2016 роки». Упродовж 2014-2015 років регіон був забезпечений медикаментами більше, ніж на половину, а саме 53% та 66%, а у 2016 році показник зменшився до 31%.

Довідка: Дослідження здійснене ГО «Інститут аналітики та адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»