Головні новини

luganska-obl

У Луганській області за 6 місяців витратили 5-ту частину коштів, затверджених на протидію ВІЛ

Аналітики проаналізували дані звітів програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Луганській області. Фінансують її за кошти місцевих бюджетів. Спеціалісти дізналися скільки грошей витратили за перше півріччя.

У Луганській області станом на 1 липня вповні схвалили обсяг орієнтованого фінансування, а саме 3 млн. грн. За програмою мають профінансувати всі її заходи та завдання.

За перші 6 місяців в регіоні витратили п’яту частину затвердженого на рік (570 тис. грн.). Найбільше коштів пішло на заходи профілактичного та організаційно-адміністративного характеру. А завдання соціального супроводу та інформаційно-просвітницький напрямок наразі залишаються непрофінансованими.

luganska-dynamika

Минулого року за перше півріччя використали менше коштів. Хоча затверджене фінансування було 100% та складало 10 млн. грн. Це в три рази більше, від цьогорічного бюджету. Фактично у 2017 за перші 6 місяців витратили в 4 рази більше, ніж за аналогічний період 2016 р.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який реалізується ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».