Головні новини

donetska-obl

У Донецькій області витратили 3,6 млн. грн. на протидію ВІЛ-інфекції

Ми проаналізували, скільки коштів витрачають на боротьбу з ВІЛ-інфекцією у Донецькій області. Регіон лишається одним із чотирьох в Україні, де відсутня місцева програма протидії ВІЛ. Наразі документ перебуває на юридичному опрацюванні.

Станом на 01.01.2017 року на Донеччині діяли 7 міських та районних соціальних програм протидії. Фінансування заходів Загальнодержавної програми відбувалося за рахунок місцевих коштів, також у тих містах і районах, де міські програми не затверджувалися.

Аналітичні дані демонструють, що в планах було витратити 10 млн. грн. Упродовж року кошти перерозподілилися. З’явилося фінансування лабораторного супроводу та збільшили бюджет на інші заходи.  Загалом мають профінансувати всі напрямки, окрім соціального супроводу та інформаційно-просвітницьких заходів. Найбільше коштів виділяють на профілактику хвороби.

У першому півріччі у Донецькій області використали 3,6 млн. грн. Загалом усі напрямки залишилися профінансованими: частково або повністю.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».