Підтримати нас

Я хочу допомогти

Інститут аналітики та адвокації працює над тим, аби обмежити рівень корупції в Україні і вивести українське урядування на якісно новий рівень.

Благодійність — це ваша підтримка нашої діяльності, спрямованої на розширення прав та можливостей українців, інститутів громадянського суспільства у питаннях протидії корупції та підвищення рівня обізнаності громадян про негативний вплив корупції в Україні та світі. Це найменше, що ви можете зробити для розбудови української демократії.

Наші реквізити

р/р 26000924416880

МФО 320478

АБ «Укргазбанк»

отримувач: ГО «Інститут аналітики та адвокації»

призначення: Благодійна допомога на діяльність організації.

Приєднуйтесь до нас

Напишіть нам

Хочете приєднатися і робити своє місто кращим разом з нами?

Беріть участь у роботі Інституту аналітики та адвокації та здобувайте реальний досвід! Надсилайте своє резюме та мотиваційний лист українською, російською або англійською мовами у форматі PDF на адресу iaa.ukraine@gmail.com з темою повідомлення «Хочу долучитися».

Нам завжди потрібні ініціативні, активні, розумні та креативні люди, які прагнуть розвивати Україну і суспільство та зробити вклад у розбудову української демократії. Щодо конкретних вакансій ми завжди повідомляємо на сайті у розділі «Новини», але двері ІАА завжди відкриті.

Також перегляньте наші вакансії — можливо, ви знайдете там себе?