Головні новини

d053e82e5f6acd25272e025be30e3aac

Шукаємо перевізника (надання транспортних послуг)

Ми оголошуємо конкурс на закупівлю транспортних послуг.

Географія: Полтавська область (райони Полтавської області)

Період реалізації: жовтень 2018 – листопад 2018 року

Очікувані результати:

  1. Надання виконавцем послуг з внутрішнього перевезення (власним та/або орендованим транспортом) максимум 3-х пасажирів для проведенням візуального обстеження відремонтованих доріг Полтавської області.
  2. Виїзди будуть здійснюватися в наступні райони області: Полтавський, Пирятинський, Лохвицький, Лубенський, Миргородський, Гадяцький, Зінківський, Котелевський, Опішнянський, Диканський, Шишацький, Чутівський, Великобагачанський райони області та за можливістю і в інші райони області. Інформація про маршрути буде попередньо надаватися у заявках на подачу транспортного засобу.
  3. Виїзди можуть здійснюватися як у робочі, так і вихідні дні.
  4. Просимо надати у ціновій пропозиції інформацію щодо ціни кожної послуги окремо, а саме: ціна подачі автомобіля (1 раз), проїзд в межах міста Полтави (1 км), проїзд за межами міста Полтави (1 км), вартість очікування пасажира (1 хвилина)

Цінові пропозиції приймаються за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 511 або на електронну пошту kristina23ladika@gmail.com  до 26 жовтня 2018 року до 13.00 (включно).

Склад цінової пропозиції: 1) Цінова пропозиція. 2) Документи, які підтверджують відповідність  кваліфікаційним вимогам.

На e-mail цінові пропозиції подаються з ОБОВ’ЯЗКОВИМ зазначенням теми листа: «Закупівля транспортних послуг».

Контактна особа: Ладика Крістіна Олегівна головний бухгалтер, м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 511, +38 (066) 918 65 39, kristina23ladika@gmail.com

Обов’язкова кваліфікаційна вимога: право на здійснення підприємницької діяльності. З переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням.