Головні новини

audit

Шукаємо експерта по наданню послуг з розробки планів адвокаційих стратегій та їх впровадження

Ми оголошуємо конкурс для експертів по наданню послуг з розробки планів адвокаційих стратегій та їх впровадження.

Очікувані результати:

  1. Виділено кошти з Полтавського обласного бюджету для проведення через систему ProZorro закупівлі послуг з проведення аналітичного дослідження аналітичним центром в межах актуальних питань формування/реалізації політик Полтавською ОДА/ОР.
  2. Оголошена та успішно проведена конкурсна закупівля послуг з проведення аналітичного дослідження в межах актуальних питань формування/реалізації політик Полтавською ОДА/ОР.
  3. Залучено неурядовий аналітичний центр до процесу формування та реалізації політик Полтавської ОДА/ОР з використанням аналітичного підходу.
  4. Сформовано кейс залучення аналітичного центру для проведення аналітичного дослідження на замовлення органу влади, а також сформовано практику виділення бюджетного фінансування на аналітичне дослідження за бюджетні кошти.
  5. Диверсифіковано джерела фінансування неурядових аналітичних центрів задля забезпечення стійкості їх послуг та існування.
  6. Проведене безпосереднє дослідження аналітичним центром на замовлення Полтавської ОДА/ОР з актуального питання формування/реалізації політик, сформований набір рекомендованих рішень щодо існуючих проблем.

Географія: Полтавська область

Період реалізації: вересень 2018 – березень 2019 року

Цінові пропозиції приймаються за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 511 або на електронну пошту kristina23ladika@gmail.com,
до 30 серпня 2018 року до 18.00 (включно).

Контактна особа: Ладика Крістіна Олегівна головний бухгалтер, м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 511, +38 (066) 918 65 39, kristina23ladika@gmail.com