Річні звіти

Річний звіт за 2017 рік

Кожен новий рік диктує нам нові правила і змушує змінюватися. 2017, без сумніву, став роком викликів для України та її громадян.

Команда ІАА докладала неабияких зусиль для реалізації завдань, які направлені на розвиток нашої держави. Ми допомагали громадянам реалізовувати власні права. Ми допомагали політиці бути відкритою, а владі підзвітною. Ми допомагали молодим журналістам професійно зростати та мислити критично. Врешті, кожен з команди Інституту аналітики та адвокації робив Україну хоча б трошечки кращою.

Змінюючи країну – змінювали себе. Новачкам давали шанс, а досвідченим спеціалістам – можливість зробити більше та ліпше. Реорганізовувалися і всередині. Нові керівники організації мають свіжо подивитися на її діяльність та дати поштовх до нових спільних звершень.

Не Україною єдиною. Досвід Інституту аналітики та адвокації тепер переймають у країнах Східної Європи та Центральної Азії, а експерти організації допомагали іноземним партнерам впроваджувати зміни як безпосередньо під час візитів, так і дистанційно.

Маленькими кроками робимо великі зміни: разом будуємо майбутнє!