Річні звіти

Річний звіт за 2016 рік

З кожним роком Українці наполегливіше демонструють прагнення створити сильну державу. Кожен непростий крок на шляху до демократичного суспільства загартовує нас і додає стійкості.

Інститут аналітики та адвокації кожну частинку себе вкладає в те, щоб українці гордо могли демонструвати національні здобутки у всіх сферах життя суспільства, щоб досягнення кожного громадянина ставало фундаментом досягнення нації. І у 2016 році ми поширювали ці цінності та переконання у кожному кроці своєї діяльності.

За цей рік ми виросли кількісно — штат Інституту аналітики та адвокації поповнився аналітиками та профільними фахівцями.

За цей рік ми виросли якісно — аналітичний та адвокаційний напрямки роботи Інституту посилилися, і це дозволило не лише ефективніше впроваджувати власні програми, але й допомагати у цьому партнерським організаціям по всій Україні.

ІАА розширили географію своєї діяльності та партнерства у країнах Європи та Азії, отримали місця у дорадчих органах при Президенті України, Національному агентстві запобігання корупції, обласних радах та адміністраціях.

Кожен член нашої команди пишається, що він є частиною тих досягнень, які дійсно роблять Україну сильнішою. І ми раді усвідомлювати, що з кожним роком цих досягнень стає дедалі більше.

Тож, не зупиняємося…