Аналітичні звіти

Планове фінансування місцевих політик протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2017 році

Звичним для сучасної України стали згадки про захворюваність на СНІД та поширення ВІЛ-інфекції як епідемії. Ознаки епідемії проблема ВІЛ-інфекції/СНІДу має не лише в Україні. Уся світова спільнота докладає зусиль щодо поширення найкращих практик протидії вірусу, застосуванню уніфікованих найбільш дієвих підходів для розв’язання проблеми та забезпеченню сталості ВІЛ-послуг.
За фінансової підтримки Глобального фонду в Україні діє «Загальнодержавна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014 – 2018 роки». Документ покликаний врегулювати перехідний період, коли фінансування заходів протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу має стати навантаженням Державного та місцевих бюджетів.
У звіті представлені результати моніторингу та аналізу прогнозованих та затверджених обсягів фінансування місцевих політик протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу України. Наведена інформація допоможе встановити рівень виконання регіонами основних засад Загальнодержавної програми щодо планомірного зростання обсягів фінансування місцевих бюджетів за умови зменшення коштів Глобального фонду.