Минулі

event-1

Підзвітність та прозорість. Інструменти участі громадян у процесах прийняття рішень місцевою владою

1-2 грудня у Сумах для журналістів, блогерів та громадських активістів з Черкаської, Сумської та Полтавської областей проведуть дводенний тренінг Школи сучасної журналістики.

Мешканців Сум, Черкас та Полтави запрошують на перший тренінг «Школи сучасної журналістики». 1-2 грудня у Сумах для журналістів, блогерів та громадських активістів з Черкаської, Сумської та Полтавської областей проведуть дводенний тренінг «Підзвітність та прозорість. Інструменти участі громадян у процесах прийняття рішень місцевою владою».
Навчання проведуть відомі українські громадські активісти: Марія Мельник («DiXi Group»), Антон Кривко та Ірина Федорів (Громадський рух ЧЕСНО).

Тренінг проводиться в рамках проекту за підтримки Freedom House.

Мета тренінгу ― ознайомити учасників із основними інструментами участі громадян у процесах прийняття рішень на місцевому рівні та особливостями висвітлення цих питань у ЗМІ. Учасники ознайомляться із досвідом України та зарубіжних країн з відкритості даних, дізнаються про особливості роботи з реєстрами відкритих даних та використання інформації з них у матеріалах ЗМІ.

Організатори ― Інститут аналітики та адвокації. Учасникам із Черкас і Полтави компенсують витрати на проїзд за наявності автобусних чи залізничних квитків (лише плацкарт, купе, Інтерсіті 2 класу) і забезпечують проживанням. Також організатори забезпечують харчування усіх учасників.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням. Останній термін реєстрації ― 18 листопада.

У результаті фінального відбору у тренінгу візьме участь 21 учасник.
Це перший тренінг із «Школи сучасної журналістики». Наступні два будуть проведені у лютому та квітні у Черкасах та Полтаві.

Для довідок телефонуйте на номер (066) 181-1512 або пишіть на електронну адресу iradomnenko1989@gmail.com.

зареєструватись