Головні новини

vytrachene-vid-zatverdzhenogo

Луганщина на 16-му місці за витраченими коштами на боротьбу зі СНІДом

Ми проаналізували стан виконання регіональних програм боротьби зі СНІДом у 2017 році. Дослідження стосувалося місцевих коштів. Луганська область займає 16-те місце в загальному рейтингу.

 

На Луганщині повністю схвалили орієнтований бюджет, розміром 3 млн. грн. Та аналітичні дані демонструють, що за перші 6 місяців витратили всього 18% коштів.

  • Ми беремо до уваги основоположні напрямки: лікування та профілактику опортуністичних захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Луганська область посіла 17-те місце за витратами на напрямок профілактичного характеру та 3-тє місце – за лікуванням. Загалом на заходи лікування витратили 29 тис. грн.

Наприкінці року в регіоні зареєстрували 2 176 ВІЛ-інфікованих осіб. Луганська область одна з десяти, в яких затвердили повний обсяг орієнтованого бюджету. Незважаючи на це за перше півріччя витратили 1/5 коштів. Тому регіон на 16-му місці за кількістю витраченого на програму.
vytrachene-na-likuvannya

Більше подробиць дослідження за посиланням.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».