Головні новини

750h450-min

Конкурс журналістських матеріалів «Демократична Україна»

Інститут аналітики та адвокації оголошує конкурс журналістських матеріалів. Ми відзначимо переможців у трьох номінаціях:

  • «Найкраща журналістська робота про реформи на місцевому рівні»,
  • «Найкраща журналістська робота про питання толерантності» та
  • «Найкраще журналістське розслідування корупційних проявів».

Приймаються лише ті роботи, які торкаються ситуації у Полтавській, Сумській чи Черкаській областях. Детальні умови участі у конкурсі — за посиланням. Обов’язково ознайомтеся з ним.

Призовий фонд становить 450 доларів США у гривневому еквіваленті за курсом у день обміну. Його ми розділимо між переможцями у трьох номінаціях.

Усі учасники конкурсу повинні зареєструватися через цю форму.

Подавати документи потрібно на електронну адресу iaa.ukraine@gmail.com з позначкою «Конкурс журналістських матеріалів — ФХ» до 30 квітня 2017 року включно. Кожен матеріал, надісланий на пошту iaa.ukraine@gmail.com, має супроводжуватися короткою інформацією про автора (ПІБ, місце роботи, контактний телефон) та ЗМІ (блоґ, канал на Youtube) у довільній формі.

Надсилаючи нам матеріали, ви даєте згоду на розміщення матеріалів на сайті Інститут аналітики та адвокації та на сайтах партнерських організацій з посиланням на автора, на сторінках соціальних мереж, у друкованих виданнях; використання поданих матеріалів з посиланням на автора у роботі Інституту аналітики та адвокації.

Переможців ми визначимо до 14 травня 2017 року, а оголосимо і відзначимо до 21 травня 2017.