Головні новини

dozor-min

Конкурс на визначення партнерів для цінового моніторингу закупівель у сфері охорони здоров’я

До подачі заявок запрошуються представники регіональних відділень БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», які впродовж 2017 року співпрацювали з ІАА та БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» сфері моніторингу публічних закупівель з Волинської, Житомирської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської, Вінницької, Київської, Черкаської, Одеської, Полтавської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей (крім тимчасово непідконтрольних територій).

У процесі реалізації цього проекту відібрані учасники повинні здійснювати заходи:

– Ведення кабінету ГО на порталі «Ціновий Дозор»;

– Внесення за допомогою електронних інструментів цін на лікарські засоби, закуплені за бюджетні кошти закладами охорони здоров’я обраних регіонів;

– Формування висновку за результатами моніторингу із визначенням закупівель з потенційно завищеними цінами;

– Вести комунікацію із представниками моніторингового хабу Мережі ЛЖВ;

– Результати щомісячної діяльності оформлюються у звіт за запропонованою формою.

У рамках конкурсу передбачається визначити максимум 12 представників регіональних осередків БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», яких залучать до реалізації проекту і впродовж 2018 року їм буде надаватися експертна підтримка та організовано навчальний тренінг.

Організації, які зацікавлені у співпраці з проектом і мають бажання взяти участь у його реалізації, мають заповнити форму за посиланням.

Кінцевий термін подачі  – 30 листопада 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до асистента керівника проекту Олени Дмитренко: тел. 0952404804  або helen.dm1505@gmail.com.

Остаточне визначення партнерів, які будуть залучені до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 2 грудня 2017 року. Відбір учасників відбуватиметься на основі інформації із форми заявки та з урахуванням аудиту використання професійного модулю аналітики Prozorro. Результати конкурсу повідомлять учасникам електронною поштою не пізніше 4 грудня 2017 року. Співпраця з відібраними учасниками в рамках проекту відбуватиметься на договірній основі з грудня 2017 року по листопад 2018 року.