Головні новини

kantstovary

Конкурс на місцеву закупівлю канцелярських товарів

Дана закупівля необхідна для забезпечення виконавців Договору про надання Субгранту № 001-5%-17 від 15.12.2017, що фінансується ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: за потребою Організатора на період з 01 квітня 2018 р. по 01 листопада 2018 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Безготівковий розрахунок Цінова пропозиція
Безкоштовна доставка (бажано) Цінова пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до Цінової пропозиції, рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).
  3. На e-mail цінові пропозиції подаються з ОБОВ’ЯЗКОВИМ зазначенням теми листа: «Місцева закупівля канцтоварів, 001-5%-17)

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php )
  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками (Ладика Крістіна Олегівна головний бухгалтер, м. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 511, +38 (066) 918 65 39, kristina23ladika@gmail.com).

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

М. Полтава, вул. Гоголя 12, оф. 511 або на електронну пошту kristina23ladika@gmail.com до 15 березня 2018 року до 18.00 (включно).

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

Додаткова інформація (у разі необхідності)

 Список-мінімум необхідних товарів

(список не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди)

Назва Кількість

шт.

Вартість (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ)
1. Файл А4, 40 мкм 1 уп.=  100 шт.  
2. Папір ксероксний А4, 80 г/м 1 уп.= 500 арк  
3. Сегрегатор А4, товщина 50 мм 1 шт  
4. Сегрегатор А4, товщина 75 мм 1 шт  
5. Блокнот на пружині, А5, 48 л. 1 шт  
6. Клей-карандаш, 15 гр 1 шт  
7. Папір з клейким краєм, 75 х 75 мм, 100 л. 1 шт  
8. Ручка масляна 1 шт  
9. Блок флипчарт, 64 х 90 см 1 шт = 20 лист  
10. Скрепки 28 мм 1 уп. = 100 шт  


Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки