Минулі

admin_uslugi

Конкурс матеріалів про надання адмінпослуг у ЦНАПах Полтави та Луцька

ГО «Інститут Аналітики та Адвокації» оголошує конкурс журналістів на предмет кращого висвітлення проблематики, пов’язаної з наданням адміністративних послуг у Полтаві та Луцьку.

Право надавати матеріали на конкурс мають журналісти усіх видів ЗМІ, блоґери та громадські активісти із Полтавської та Волинської областей.

Максимальна кількість поданих до конкурсу матеріалів від одного автора (групи авторів) — 5 шт. Подання матеріалів на участь у конкурсі триває з 1 квітня до 10 червня 2016 року на адресу iaa.ukraine@gmail.com з приміткою «Конкурс журналістських матеріалів ЦНАП».

Матеріали, які надсилаються для участі у конкурсі, повинні висвітлювати, наскільки своєчасно та зручно клієнт може отримати обслуговування, яке ставлення мають працівники ЦНАП до електроніфікації адміністративних послуг та чи готові вони до неї. Можна здійснити порівняння особливостей надання адміністративних послуг у Полтаві та Луцьку. Усі аспекти теми конкурсу можна знайти у положенні.

Матеріали мають бути опубліковані (вийти в ефір) у проміжку часу з 1 квітня 2016 року до 10 червня 2016 року.

Оголошення переможців і виплата нагород відбудеться до 10 липня 2016 року.

Про організацію, проведення та результати конкурсу ГО «Інститут Аналітики та Адвокації» інформує населення через персональний веб-сайт www.iaaukraine.com та засоби масової інформації.

Конкурс проводиться відповідно до проекту «Моніторинг надання адміністративних послуг органами місцевої влади м. Полтава та м. Луцьк» за підтримки Європейського Союзу, з метою підвищення професійного рівня журналістів видань Волинської та Полтавської областей та вивчення громадської думки щодо електроніфікації адміністративних послуг.

зареєструватись