Минулі

42119601_871868639868965_5854181793296547840_o

ІІ Регіональний Форум «Партнерство «Відкритий Уряд»: Успішні практики співпраці громадськості та влади на місцевому рівні»

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Регіональному Форумі «Партнерство «Відкритий Уряд»: Успішні практики співпраці громадськості та влади на місцевому рівні» у м. Києві.

Форум відбудеться 21 вересня 2018 р. з 10:30 до 15:00 у готелі «ALFAVITO» за адресою м. Київ, вул. Предславинська, 35-Д. Для участі необхідно заповнити анкету.
Під час форуму будуть обговорюватися ключові досягнення Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в світі та Україні, а також представлено приклади успішної співпраці громадськості та влади на місцевому рівні в п’яти областях України: Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Полтавській та Чернігівській. Зокрема, практики успішної співпраці влади та громадськості, які призвели до підвищення рівня відкритості місцевого врядування та участі громадян у процесі прийняття рішень.

У заході візьмуть участь Наталія Окша – заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, секретар Координаційної ради з питань реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»; Олеся Архипська – менеджерка проектів урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», співголова Координаційної ради «Партнерство «Відкритий Уряд»; Олена Урсу – координаторка проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини»; представники місцевих органів влади, самоврядування та громадських організацій.

Форум проводиться в рамках провадження в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

зареєструватись