Головні новини

vytrachene-vid-zatverdzhenogo

Харківська область на 2 місці в Україні по фінансуванню боротьби зі СНІДом

Ми проаналізували, скільки коштів з місцевих бюджетів витратили на  протидію ВІЛ-інфекції в 2017 році. Харківська область у рейтингу займає 2 місце по частці схвалених на програму коштів від орієнтовного фінансування.

На заходи програми в регіоні планували виділити 400 тис. грн. Та план перевиконали і в результаті затвердили 629 тис. грн.

  • Особливу увагу ми приділили лікуванню та профілактиці опортуністичних захворювань, – говорить аналітик  Олександр Ткаченко. – Харківська область на 22 місці за затвердженими коштами на напрямок профілактичного характеру, та на 11-му – по затвердженим коштам на лікування.

vytrachene-na-likuvannya

У 2017 році в регіоні зареєстрували 4 028 ВІЛ-інфікованих осіб. Від початку року показник збільшився. Станом на липень схвалених коштів не витрачали. Тому Харківська область лишається на останніх позиціях рейтингу з реалізації програми боротьби зі СНІДом.

 

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».