Головні новини

vytrachene-vid-zatverdzhenogo

Донеччина посідає 7 місце за показниками реалізації програми боротьби зі СНІДом

Ми дослідили показники всіх областей України за перші 6 місяців 2017 року, та створили рейтинг, який показує наскільки кожен регіон виконує свою програму боротьби зі СНІДом. Дослідження стосувалося місцевих коштів.  Донецька область посіла 7 місце.

Усього на програму протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу на Донеччині затвердили 10,1 млн. грн. За підсумками дослідження в регіоні витратили близько третини виділеної суми.

  • Ми приділили увагу лікуванню супутніх до СНІД захворювань та профілактиці хвороби.  –  пояснює аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – З урахуванням чисельності населення Донецька область входить у п’ятірку регіонів, де затвердили найбільше коштів на профілактику хвороби. Та посідає 6 місце за витратами на цей напрямок. На лікування опортуністичних захворювань в регіоні коштів не використовували. У цілому, в Україні всього 8 областей за півроку профінансували це направлення.

vytrachene-na-profilaktyku

Наприкінці 2017 року в Донецькій області зареєстрували 13 645 ВІЛ-інфікованих осіб. За перше півріччя в регіоні використали 3,6 млн. грн. на всі статті витрат. За цими показниками область посіла 7 місце серед інших регіонів України.

Докладніше ознайомитися з дослідженням можна за посиланням.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».