Аналітичні звіти

Аналіз способів взаємодії людей похилого віку з органами місцевого самоврядування

Україна входить до 30 найстаріших країн світу. Згідно з національним демографічним прогнозом, на період до 2025 року частка осіб віком від 60 років становитиме 25%, а у 2030 році – понад 26%.
У січні 2018 року Кабінет міністрів України своїм розпорядженням схвалив Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року. Документ передбачає комплексні заходи щодо підтримки громадян похилого віку, забезпечення їх активної участі в суспільному розвитку, підвищення якості життя, захисту прав.
У цьому звіті представлені результати аналітичного дослідження способів взаємодії людей похилого віку з органами місцевого самоврядування ВІННИЦІ, ЛЬВОВА, МЕЛІТОПОЛЯ, МИРГОРОДУ, СУМ, ЧЕРКАС ТА ЧЕРНІГОВА.
Наведена інформація допоможе оцінити рівень комунікації між двома сторонами, виокремити проблемні моменти та сформувати бачення щодо їх вирішення.
Отримані результати стануть у нагоді колу осіб, які зацікавлені у покращенні комунікації між людьми похилого віку та органами місцевої влади, залученні більшої кількості людей старшого покоління до життя громади, розбудові громадянського суспільства.