Головні новини

dlya-mebliv-2-variant

7 млн. грн. за 4 місяці: історія успіху меблевої фірми

Ми помітили новостворене, але вельми успішне підприємство. ТОВ “Меблі-Укрспецторг” за короткий час свого існування брало участь в закупівлях по 82 лотах. І в 58 випадках отримало перемогу. Загалом вони підписали договорів на 7,85 млн. грн.

За даними YouControl та модулю аналітики ми визначили, що підприємство зареєстроване 4 місяці тому (08.06.2017). За цей час воно виграли в 52 допорогових та 6 відкритих торгах.

vstavka-2

Не дивлячись на короткий строк свого існування вони заробили 7,85 млн. грн. за 4 місяці. Можливо допомогло в цьому те, що один з засновників, Афаневич Андрій Ігорович, має багаторічний досвід роботи з меблями, як ФОП.

vstavka-3

Не всі закупівлі проходили гладко. На одному з останніх аукціонів замовник дискваліфікував фірму, через скаргу одного з учасників. Вона стосувалася кваліфікаційних документів переможця, а саме договору на оренду транспорту.

– Дата укладання цього договору – на тиждень раніше від дати реєстрації підприємства. Зрозуміло, що цей факт не міг залишитися непоміченим. – говорить аналітик Олександр Довгошей. – Але справа в тому, що на цьому договорі стоїть печатка новоствореного підприємства. Оскільки в печатці вказано код ЄДРПОУ організації, якого не могло бути на момент підписання договору, то логічно припустити, що помилка саме в даті. Це було письмово підтверджено підприємством, з яким учасник торгів заключив договір оренди.

ТОВ “Меблі-Укрспецторг” звернулися до Антимонопольного комітету України з поясненнями, що це описка. Рішенням АМКУ визнав, що неточностей з датами недостатньо для дискваліфікації учасника. Після перегляду цієї справи підприємство все ж визнали переможцями.